16 Aralık 2012 Pazar

Bayan Kaban Modelleri ve Fiyatları 2013

at  Pazar, Aralık 16, 2012  | No comments


Kışın gelmesiyle birlikte bayanların kış alışverişleri de başladı. Kışın en büyük aksesuar ve en önemli giysimiz şüphesiz ki kabanlarımız. Şık bir kaban altında ne olursa olsun sizi her daim şık gösterecektir. Firmalar bu yıl kabanlarda yepyeni kolleksiyonlarla piyasaya çıktı. Geçen yılların aksine bu yıl yazdan kalma renkleri kabanlarda görmek mümkün ve dümdüz, kaba  zarafetten uzak o  giymekten nefret ettiğimiz kabanların yerini şık ve alternatifi bol kabanlar alıyor.
2012-2013 kaban modasında daha çok belde oturan ve eteği kiloş olarak inen modelleri göreceğiz. Bunun yanında kemerler de kabanların vazgeçilmez aksesuarları arasına giriyor. Aslında bu bayanlar için mükemmel bir durum. Çünkü dilediğiniz renkte kemeri kabanınıza takarak kıyafet, çanta, çizme, bot gibi giyisilerinizle dilediğiniz şekilde bir uyum yakalayabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki artık kaban rengimize göre ayakkabı çanta almanıza veya giyinmenize gerek kalmıyor. Özellikle siyah, kahverengi ve gri renkteki kabanlar bu şekilde kemeri kullanmak isteyen bayanlar için biçilmiş kaftan.
Kaban fiyatları bu sezon 100 lira ile 1000 lira arasında değişiyor. Bu fiyat değişimini kabanınızın işçiliği ve kumaş türü belirliyor. Kışın daha sıcak tuttuğu  için daha çok kaşmir veya kaşe kumaşlar tercih ediliyor. Eğer sizde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kaban almayı düşünüyorsanız mutlaka bu kumaştan dikilmiş kabanları tercih etmelisiniz. Fakat bu kumaştaki kabanlarınızı kesinlikle makinede veya elde yıkamayınız ki daha uzun ömür olsun hızlı bozulmasın. Kuru temizlemeye götürerek temizletmeniz kabanınızın ömrünü uzatacaktır.
Dilerseniz siz de kaban almadan önce sizin için seçtiğim ve 2012-2013 koleksiyonundan oluşan son modakabanlara bir göz gezdirebilirsiniz.

0 yorum:

Sitemize Yorum yaparak destek olabilirsiniz.